HASIČSKÉ  SLAVNOSTI  LITOMĚŘICE  2007

Sbor dobrovolných hasičů v Těptíně pořádá pro své členy  jednodenní autobusový výlet na čtvrtý celorepublikový sraz hasičstva s výstavou historické hasičské techniky – Hasičské slavnosti Litoměřice 2007. Toto setkání hasičů z celé republiky proběhne ve dnech 15. a 16. června 2007 na výstavišti Zahrada Čech, přičemž nosný program je směřován na sobotu 16. června, kdy  v dopoledních hodinách po slavnostním nástupu na litoměřickém náměstí projede centrem města spanilá jízda historických vozů, které budou celé sobotní odpoledne vystaveny společně s moderní hasičskou technikou na ploše výstaviště.

Odjezd autobusem z Těptína ( od restaurace U Lípy ):  sobota 16.6.2007 v 6,30 hodin, předpokládaný návrat mezi 19.00 až 20.00 hodinou téhož dne.
SDH Těptín hradí cestu autobusem a jednotné vstupné na Hasičské slavnosti.
Stravování během celého dne vlastní ( neplánujeme společný oběd )
Počet lidí je omezen počtem míst v autobusu, proto spěchejte se závaznou přihláškou. Kontaktní osoby pro příjem rezervací:
starosta – Jiří Hnětkovský, velitel – Ladislav Červený, zástupce velitele – Josef Dvořák ml., jednatel – Soňa Hladíková

Srdečně zve výbor  SDH Těptín