Valná hromada SDH Těptín leden 2013

V sobotu 26. ledna 2013 proběhla Valná hromada Sboru dobrovolných hasičů Těptín. Zúčastnilo se jí 48 řádných členů sboru a 9 hostů. Za Okresní sdružení hasičů Praha-východ nás navštívil starosta OSH pan Oldřich Lacina. Valné hromady se zúčastnil také starosta obce Kamenice Ing. Pavel Čermák a za hasičskou stanici Jílové u Prahy její velitel ppor. Bc. Miroslav Český. Vzhledem k tomu, že ve stejném termínu probíhaly výroční valné hromady i v dalších sborech, přivítali jsme u nás jako hosty tentokrát pouze kolegy z SDH Pyšely. Ze stejného důvodu se telefonicky omluvil z našeho jednání také ředitel Územního odboru Kolín HZS Středočeského kraje Ing. Vladimír Dynybyl, Sbor dobrovolných hasičů Mnichovice a Kostelec u Křížků.

V průběhu Valné hromady byly tradičně předneseny Zpráva o činnosti Sboru dobrovolných hasičů SDH Těptín v roce 2012 a Zpráva o činnost jednotky SDH obce Kamenice-Těptín za rok 2012, které pro nepřítomné členy našeho sboru zveřejňujeme v příloze tohoto příspěvku.

Na valné hromady sborů, které byly provedeny do konce měsíce ledna 2013, navazuje valná hromada okrsku č. 1 Kamenice ( SDH Kostelec u Křížků, SDH Lojovice, SDH Nechánice, SDH Těptín ). Ta se koná v neděli 24. února 2013 od 10.15 hod v hasičské zbrojnici v Těptíně.

Soubor: